N U T I N U R K

Eesti English Русский
Ostukorv
Kogus:
Kokku:

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

«
»

OSTUINFO

Tellimuse tegemine
 
1.    Valige toodete alt välja Teile sobivad tooted ja lisage soovitud tooted “ostukorvi”.
2.    Kui soovite tooteid edasi tellida, siis valige uued tooted ja lisage ka need “ostukorvi“, kui kõik soovitud tooted on tellitud, siis valige ülalt “ostukorv”, mille peale kuvatakse Teile kõik Teie poolt valitud tooted. Peale seda, valige transpordi liik ja täitke tellimisankeedi kõik väljad. 

Hinnakiri ja transpordikulu

1.    Nutinurk.eu e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
2.    Tellitud kaubale lisandub transporditasu, mis kuvatakse Teile kohe tellimuse lõpetamisel. 

Tellimus ja selle tasumine

1.    Peale tellimuse kinnitamist saate saadetakse Teie e-postile Tellimuse kinnitus tellitud kaupade kohta. Juhul, kui Teie e-postile tellimuse kinnitust koheselt ei saabu,  siis palume edastada meile sellekohane e-kiri aadressile info@nutinurk.eu
2.    Tellimuse eest tuleb tasuda näidatud pangakontole ning selgituseks märkida tellimuse number, peale arve tasumist saadetakse Teie poolt tellitud kaup Teie poolt soovitud sihtkohta.
3. Kui valite kättesaamisviisiks "Tulen ise kaubale järele", siis tuleb e-poe töötajaga kokku leppida kauba üleandmise koht ja aeg kas telefonitsi ( 53 737 225) või meilitsi ( info@nutinurk.eu )
4.    Tellimuse tasumisega kinnitab klient, et on tutvunud Nutinurk e-poe üldtingimustega ja on nendega nõus.


Tellimuse kohaletoimetamine

Paki postitame 1 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Olenevalt transpordiviisist võtab paki kättesaamine aega 1-3 tööpäeva.

Kauba tagastamine

Kui kaup ei vasta Kliendi ootustutele, on õigus see tagasi saata 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tagastatav toode peab olema kahjustamata originaalpakendis ning kasutamata. Juhul kui pakend on kahjustatud, tasutakse tagasi 50% kauba väärtusest. Raha tagastatakse kliendile 5 päeva jooksul peale kauba tagastust. Sellisel juhul maksab klient postikulu.
Kui kaup on saatmisel purunenud või muidu defektiga, on kliendile kauba tagastamine ilma postikuluta.